KONST / Litografier / Färglitografi 11919296
*
nr 1191 9296
André Lanskoy
(1902-1976)
Färglitografi, André Lanskoy (1902-1976), Signerad, numrerad 8/50. Motivet: 37x40
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juni 2018
kl 20:32:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/6 22:12:56
1
300 kr
18/6 13:04:32
2
600 kr
18/6 13:04:50
2
700 kr
18/6 17:38:13
3
700 kr
18/6 17:38:13
2
700 kr (Budbetjänt)
18/6 20:07:17
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andre lanskoy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:03
*
André Lanskoy
Läs om budbetjänten
nr 1191 9296
André Lanskoy
(1902-1976)
Färglitografi, André Lanskoy (1902-1976), Signerad, numrerad 8/50. Motivet: 37x40
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 juni 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/6 22:12:56 | 1 | 300 kr |
18/6 13:04:32 | 2 | 600 kr |
18/6 13:04:50 | 2 | 700 kr |
18/6 17:38:13 | 3 | 700 kr |
18/6 17:38:13 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
18/6 20:07:17 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andre lanskoy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:03